GALERII Jalgpalli EMil toimus hirmujudinaid tekitanud õnnetus

Postimees Sport
Copy

Paarkümmend minutit tagasi lõppenud jalgpalli EMi kohtumises Ungari ja Šotimaa vahel toimus 69. minutil intsident, mis meenutas kolm aastat tagasi Christian Erikseniga juhtunut, kus taanlane varises murul kokku ning jäi üle noatera ellu.

Madjarid tsenderdasid karistuslöögi Šotimaa karistusalasse, kus viimaste väravavaht Angus Gunn üritas palli rusikatega minema lüüa, aga tekkinud virvarris langes mehi nagu loogu, nende hulgas ka Ungari ründaja Barnabás Varga.

Edurivimees jäi murule pikali ning sotsiaalmeedias levivad klipid Vargast on pehmelt öeldes hirmsad. Ungari mängijad karjusid arstide peale, et nood jalamaid kohale jookseksid ning meditsiinitöötajad ja Ungari koondislased katsid Vargat ja teda aidanud tohtreid tekkidega.

Mõne minuti möödudes tõsteti väravakütt kanderaamile ja toimetati väljakult ära. Praeguse info järgi oli Varga teadvusel ning ta on nüüd ühes Stuttgardi haiglas stabiilses seisundis. 

Muide, Ungari võttis tänu kümnenda lisaminuti väravale EMi esimese võidu. Nad kogusid alagrupis kolm punkti ehk evivad väikest võimalust pääseda 16 parema hulka, kuhu lunastavad koha iga alagrupi kaks paremat ja neli paremat kolmandat kohta.

Märksõnad

Tagasi üles