EMil õudselt viga saanud ungarlane peab minema noa alla (1)

Henry Lääne
, sporditoimetuse juht
Copy
Ungarlased tõttasid Barnabás Vargale kohe appi.
Ungarlased tõttasid Barnabás Vargale kohe appi. Foto: Bradley Collyer

Ungari jalgpallikoondise peatreener Marco Rossi teatas, et eile hilisõhtul Šotimaa vastu vigastada saanud Barnabás Varga elu pole ohus.

Madjarid tsenderdasid 69. minutil karistuslöögi Šotimaa karistusalasse, kus viimaste väravavaht Angus Gunn üritas palli rusikatega minema lüüa, aga tekkinud virvarris langes mehi nagu loogu, nende hulgas ka Ungari ründaja Varga.

Edurivimees jäi murule pikali ning sotsiaalmeedias levivad klipid Vargast on pehmelt öeldes hirmsad. Ungari mängijad karjusid arstide peale, et nood jalamaid kohale jookseksid ning meditsiinitöötajad ja Ungari koondislased katsid Vargat ja teda aidanud tohtreid tekkidega.

Pallur viidi Stuttgardis asuvasse haiglasse. Ta seisund on stabiilne. Rossi sõnul peab Varga katkise põseluu tõttu minema operatsioonile.

Muide, Ungari võttis tänu kümnenda lisaminuti väravale EMi esimese võidu. Nad kogusid alagrupis kolm punkti ehk evivad väikest võimalust pääseda 16 parema hulka, kuhu lunastavad koha iga alagrupi kaks paremat ja neli paremat kolmandat kohta.

Tagasi üles