Jalgpallimaailm koondus raskelt vigastada saanud ungarlase selja taha (2)

Karl-Joosep Küngas
Copy
Ungari koondislased katsid kiiresti Barnabás Vargat tekkidega, et meedikud saaksid temaga rahulikult tegeleda.
Ungari koondislased katsid kiiresti Barnabás Vargat tekkidega, et meedikud saaksid temaga rahulikult tegeleda. Foto: IMAGO / Frank Hoermann / SVEN SIMON / Scanpix

Ungari jalgpallikoondislase Barnabás Varga EM-finaalturniir lõppes karmi vigastusega. Raskel hetkel koondusid mitmed jalgpallimaailma tähed ungarlase selja taha.

Madjarid tsenderdasid karistuslöögi eile hilisõhtul toimunud kohtumise 69. minutil Šotimaa karistusalasse, kus viimaste väravavaht Angus Gunn üritas mänguvahendit rusikatega minema lüüa, aga tekkinud virvarris langes mehi nagu loogu, nende hulgas ka Ungari ründaja Barnabás Varga.

Edurivimees jäi murule pikali ning sotsiaalmeedias levivad klipid Vargast on pehmelt öeldes hirmsad. Ungari mängijad karjusid arstide peale, et nood jalamaid kohale jookseksid ning meditsiinitöötajad ja Ungari koondislased katsid Vargat ja teda aidanud tohtreid tekkidega.

Hiljem kinnitas Ungari koondise peatreener Marco Rossi, et tema hoolealuse elu pole ohus, ent Vargal tuleb minna operatsioonile. Saksamaal diagnoositi tal näos mitmed luumurrud, mis nõudsid kiiret sekkumist.

Sellisel raskel ajal hoiab tihtilugu jalgpallimaailm väga kokku ja seda ka nüüd. Mõtetes olid Ungari jalgpalluriga nii Inglismaa talent Cole Palmer, Prantsusmaa täht Antoine Griezmann kui ka tunnustatud ajakirjanik Fabrizio Romano.

Tagasi üles